Інтерфакс-Україна
18:02 19.06.2018

Одним із кандидатів на посаду міністра у справах ветеранів може бути хтось з учасників бойових дій, - Луценко

1 хв читати
Одним із кандидатів на посаду міністра у справах ветеранів може бути хтось з учасників бойових дій, - Луценко

Представник президента України у Верховній Раді, народний депутат Ірина Луценко (фракція "Блок Петра Порошенка") зазначає, що як кандидата у міністри у справах ветеранів обговорюють призначення когось з учасників бойових дій, але "не знає", чи претендують на цю посаду народні депутати.

"Йдуть розмови про те, щоб такою кандидатурою, - а це буде політична кандидатура, - був хтось із представників ветеранів України, який брав участь у бойових діях. Я знаю, що є кілька громадських організацій, які висувають своїх кандидатів", - сказала І.Луценко журналістам у вівторок у Києві, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" про те, яку кандидатуру коаліція має намір запропонувати прем'єр-міністру на посаду міністра у справах ветеранів.

Нардеп зазначила, що консультації з цього питання тривають.

На уточнювальне запитання журналістів про те, чи немає серед цих кандидатур народних депутатів із фракції "БПП" Ірини Фріз або Олександра Третьякова, І.Луценко відповіла: "Не знаю".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Львівщині працює ППО – ОВА

Жителі прифронтових територій Сумської області отримають одноразову допомогу на придбання твердого палива – ОВА

Німеччина закликає Китай допомогти у мирному врегулюванні в Україні

Міжнародний кримінальний суд відкидає нові санкції США проти суддів та заступників прокурора

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Західні союзники розглядають чотири варіанти гарантій безпеки для України - ЗМІ

Єрмак провів координаційну розмову з радниками з нацбезпеки США, ЄС та НАТО щодо гарантування безпеки України

Глави Нідерландів і Туреччини обговорили роботу над завершенням війни в Україні та ситуацію в Газі

Зеленський відзначив державною нагородою "Національна легенда України" видатних діячів культури, спорту та науки

У Запорізькій області внаслідок артобстрілу загинула 46-річна жінка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА