21:05 19.06.2018

Денісова через ЗМІ рекомендувала Москальковій подати прохання про помилування Сенцова, але відповіді поки що немає

2 хв читати
Денісова через ЗМІ рекомендувала Москальковій подати прохання про помилування Сенцова, але відповіді поки що немає

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявила, що через ЗМІ рекомендувала своїй російській колезі Тетяні Москальковій подати прохання про помилування українського політв'язня в Росії Олега Сенцова, але відповіді наразі немає.

"Будь-яка дія, вона просуває... вперед, якщо ми всі робитимемо дії в одному напрямку. Я сьогодні порадила через засоби масової інформації Москальковій, можливо, вона як уповноважений з прав людини РФ подала б прохання про помилування Олега Сенцова. Але наразі нічого (вона не відповіла - ІФ)", - сказала Л.Денісова телефоном в ефірі телеканалу "112.Україна" у вівторок увечері.

Вона зазначила, що "Російську Федерацію та її керівників дуже складно прогнозувати". "Ми можемо бути готові щодо інших почекати, але у нас є ті... ми дуже тривожимося за стан здоров'я тих, хто в голодовці", - пояснила омбудсмен.

Л.Денісова також розповіла, що з метою з'ясування стану здоров'я українських політв'язнів у РФ намагалася вдатися до допомоги Міжнародного комітету Червоного Хреста. Вона нагадала, що раніше в Києві зустрічалася з представниками МКЧХ, офіс яких розташований у Женеві (Швейцарія), і просила їх, щоб вони зі свого боку посприяли, щоб московський офіс Червоного Хреста відвідав Олега Сенцова, Олександра Кольченка та Володимира Балуха.

"Але на сьогодні, на жаль, поки що відповіді немає на ті наші звернення, які були написані і мною. І сьогодні ми вже зв'язувалися з офісом Червоного Хреста, який розташований в Україні, щоб вони сприяли нашій співпраці з Червоним Хрестом, який розташований в Москві", - сказала вона, зазначивши, що російський офіс Червоного Хреста мовчить.

Л.Денісова також сказала, що поки що залишається в Росії й очікує чергової відповіді.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА