Інтерфакс-Україна
07:45 21.06.2018

Студент харківського вузу затриманий за підозрою в торгівлі зброєю

1 хв читати
Студент харківського вузу затриманий за підозрою в торгівлі зброєю

Харківська місцева прокуратура №5 спільно зі співробітниками Нацполіції затримала студента одного з харківських вузів за підозрою в торгівлі зброєю.

"У ході негласних слідчих дій були проведені дві оперативні закупівлі. Під час першої з них, в травні цього року, молодий чоловік продав пістолет ТТ і 14 патронів до нього. Проведена експертиза показала, що зброя є боєздатною. Вчора, 19 червня, 4 -курсник, таким же чином продав за 40 тис. грн автомат "Скорпіон" і дві бойові гранати", - повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Студент затриманий у порядку ст. 208 КПК України. Йому готується повідомлення про підозру за ч.1 ст.263 (носіння, зберігання, придбання, передача або збут вогнепальної зброї) КК України. При обранні запобіжного заходу прокуратура має намір наполягати на утриманні під вартою.

Окрім того, під час проведення слідчих дій правоохоронці встановили ще одну людину, причетну до скоєння злочину. Під час обшуків у неї виявлені пістолет, гвинтівка і 100 патронів.

Тривають слідчі дії з метою встановлення всіх обставин скоєння злочину, в тому числі - каналу походження зброї.

Еще по теме

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туреччина різко скоротила імпорт російської нафти Urals у листопаді через санкції США - ЗМІ

Прем’єр Ірландії зустрів Зеленського та першу леді в Дубліні: Підтримка народу України залишається непохитною

Сили оборони відбили з початку доби 202 ворожі атаки - Генштаб

Літак Зеленського здійснив посадку в Ірландії

Перша леді України та французькі високопосадовці обговорили повернення дітей у межах Bring Kids Back UA

Білий дім: Ми оптимістично оцінюємо переговори щодо завершення війни в Україні

МЗС: Україна залишатиметься пріоритетом для ЮНЕСКО – зустріч Сибіги з новим Генеральним директором

Генштаб спростував фейкові заяви Міноборони РФ про захоплення населених пунктів на Донеччині та значні втрати української техніки

Італія опублікувала декрет про передачу Україні дванадцятого пакета військової допомоги

Рада не голосуватиме кадрові питання цього тижня - Кравчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА