Інтерфакс-Україна
10:41 21.06.2018

ЗНО з історії України не склали 14,2% абітурієнтів

2 хв читати

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) констатує, що зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з історії України склали 85,81% абітурієнтів.

"Відбулося друге засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога "склав/не склав". На засіданні встановлено порогові бали "склав/не склав" з історії України, географії, фізики та хімії", - йдеться в повідомленні прес-служби УЦОЯО в четвер.

Зазначається, що члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити граничний бал з історії України, який відповідає 26 тестовим балам, з географії - 26, з фізики - 12, з хімії - 15 тестовим балам.

У зв'язку з цим з історії України пороговий бал "склав/не склав" подолали 85,81% учасників ЗНО від загальної кількості осіб, які взяли участь у тестуванні з цього предмета; з географії - 87,67%, з фізики - 83,18%, з хімії - 89,51% учасників тестування.

Як повідомлялося, від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні, поріг "склав" подолали: з української мови та літератури 86% осіб; з математики - 81%; з біології - 92%; з англійської мови - 87%; з німецької - 82%; з французької - 86%; з іспанської - 88%.

Сесія ЗНО 2018 року стартувала в Україні з 22 травня тестом із математики й завершилася 13 червня тестуванням із хімії.

В основній сесії ЗНО-2018 брали участь понад 335 тис. випускників українських шкіл.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури на Полтавщині

США не мають жодного відношення до останнього нападу Ізраїлю на Іран, заявив Трамп

Окупанти обстрілювали Нікопольщину, виникла пожежа на приватному підприємстві, над областю збито крилату ракету і чотири БпЛА

Окупанти за добу втратили 1170 осіб та 90 од. автотехніки

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА