Інтерфакс-Україна
16:44 21.06.2018

Луценко в серпні наново внесе до ВР подання щодо недоторканності на чотирьох нардепів

1 хв читати

Генеральний прокурор України Юрій Луценко має намір наприкінці серпня знову внести до Верховної Ради подання про надання згоди парламенту на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олександра Вілкула, Дмитра Колєснікова, Сергія Дунаєва (всі троє - фракція "Опозиційний блок"), а також Олександра Пономарьова (група "Воля народу") з огляду на закінчення термінів розгляду поданих ним раніше подань.

"Я обов'язково внесу подання щодо чотирьох народних депутатів знову до Верховної Ради України. Але, враховуючи, що термін роботи ваш, шановані колеги, добігає кінця, до літніх канікул, я вимушений це зробити лише наприкінці серпня місяця", - сказав він із трибуни парламенту на пленарному засіданні в четвер.

Як відомо, останнє сесійне засідання парламенту поточної сесії заплановане на 13 липня.

ОСТАННЄ

У Москві очікують на детальні контакти Віткоффа з Путіним

Мерц у Бундестазі: Підтримка України буде збільшена до EUR11,5 млрд у 2026р. – ЗМІ

П’ятеро поранених в результаті російських обстрілів на Херсонщині

Принцип "Проєктуй і будуй" починає діяти в ОПК України

На Запоріжжі рятувальники спільно з поліцейськими терміново евакуювали з Юрківки дві багатодітні сім’ї з 9 дітьми

Умєрова опитали в НАБУ у статусі свідка щодо "справи Міндіча"

ОБСЄ працює над аналізом потенційних сценаріїв повернення значної кількості українців додому через завершення тимчасового захисту ЄС

У Покровську йдуть бої, окупанти закидають нечисленні групи до центру міста з метою створити картинку для пропагандистських медіа - УВ "Схід"

Київ передав більше 1000 дронів для 72 ОМБр – Кличко

Сибіга озвучив європейським партнерам пʼять пріоритетних кроків для підтримки України і тиску на РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА