17:06 21.06.2018

Держкомтелерадіо заборонив ввезення в Україну ще трьох книг через пропаганду країни-агресора

1 хв читати

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) заборонив ввезення в країну ще трьох книг через пропаганду країни-агресора.

"Держкомтелерадіо відмовило ТОВ "Форс Україна" у видачі дозволу на ввезення на митну територію України ще трьох книг, у змісті яких є ознаки російської пропаганди. Відмову надано на підставі висновку експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо її зарахування до дозволеної для поширення на території України", - йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Зокрема, не потраплять на український книжковий ринок книги Миколи Леонова і Олексія Макєєва "Не зберігайте гроші в сейфі" і "Наречена смерті", в яких пропагуються органи влади і представники органів влади держави-агресора, прославляється діяльність російських правоохоронців.

Відмову також отримала книга "Таємниця Святої Ельжбети" Івана Погоніна, яка "наскрізь просякнута ідеями "русского мира" та імперськими геополітичними доктринами, які передбачають об'єднання народів навколо держави-агресора, його державної мови, культури, пануючої релігійної конфесії.

Зазначається, що імпортер "Форс Україна" мав намір ввезти в Україну по 5 тис. примірників цих книг.

Наразі в переліку заборонених для ввезення в Україну книг - 56 видань.

Раніше Держкомтелерадіо скасував заборону на ввезення в Україну книги російського біблеїста Андрія Десницкого "Християнство. Справжнє. Росія, XXI століття".

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трамп сповістив Конгрес США про введення надзвичайного стану

"Російські залізниці" просять скасувати санкції на українські двигуни і енергогенератори

Уругвай упровадив безвізовий режим для українців

Оголошено переможців конкурсу на посаду голови та заступника голови Державної судової адміністрації

Французька картина "Синоніми" удостоєна призу Міжнародної федерації кінопреси на Берлінале

Чергу в дитсадки в Україні скорочено на 63 тис. місць з 2016 року

Гройсман про стосунки з Порошенком: Вони абсолютно конструктивні

Харківський апеляційний суд розгляне питання про підсудність справи екс-начальника університету повітряних сил Алімпієва

Мангер вийшов із СІЗО під заставу

Завершено розслідування справи про розголошення держтаємниці правоохоронцями, які в січні 2014 року організовували затримання "автомайданівців"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА