00:50 22.06.2018

У Держдепі США констатували неможливість захистити Захід без допомоги Європи

1 хв читати
У Держдепі США констатували неможливість захистити Захід без допомоги Європи

Помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Уесс Мітчел в четвер назвав "збереження Заходу в нову епоху жорстких геополітичних протистоянь" однією з найголовніших завдань зовнішньої політики США.

"Наше завдання сьогодні - захистити Захід, поки світ вступає в еру жорсткого геополітичного протистояння. І ми не доб'ємося цього без Європи, - заявив він, виступаючи в центрі" Карнегі "в Брюсселі. - Америка і Європа - це Захід і серце вільного світу" .

Мітчелл зазначив, що європейські та американські дипломати щодня трудяться для вирішення ключових проблем світового порядку, до яких він відніс Україну, Сирію, Китай, Балкани, боротьбу з тероризмом, охорону здоров'я і питання нерозповсюдження ядерної зброї.

"США тісно працюють з ЄС. Ми ведемо близько 35 діалогів з ЄС з усіх питань від безпеки до енергетики, торгівлі і прав людини", - додав він. Він також підкреслив, що США схвалюють зусилля ЄС в питаннях оборони.

"Однак НАТО - ключовий гарант європейської безпеки, і будь-які спроби щодо зміцнення оборони ЄС повинні посилювати, а не послаблювати НАТО", - вважає представник держдепу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА