Інтерфакс-Україна
19:13 22.06.2018

У п'ятницю вдень бойовики 7 раз обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі

1 хв читати

Протягом доби п'ятниці з 07.00 ранку до 18. 00 бойовики продовжували збройні провокації проти українських військ на Донбасі, 7 раз порушивши режим припинення вогню, в одному випадку з забороненого Мінських домовленостей озброєння, повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил (ООС).

"Під час бойових дій втрат за добу серед українських захисників немає. Втрати противника уточнюються", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сторінці прес-центру в соцмережі Facebook у п'ятницю ввечері.

В інформації зазначається, що на Луганському напрямку позиціъ в районі населеного пункту Новотошківське ворог один раз обстрілював з артилерії калібром 122-мм і гранатометів, а позиції ЗСУ у Троїцькому - зі стрілецької зброї і великокаліберних кулеметів.

"Адекватна відповідь наших військових змусила противника припинити провокацію", - наголосили в штабі ООС.

Крім цього, в Донецькій області проти українських військових, які дислокуються біля населеного пункту Зайцеве, бойовики використовували гранатомети і стрілецьку зброю.

"На Маріупольському напрямку ворог виявляв незначну активність. Зі стрілецької зброї обстрілював наші позиції поблизу Кам'янки, Лебединського та Гнутового", - додали в прес-центрі штабу операції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кривонос щодо операції "Мідас": кошти надходили не тільки з енергетики, але енергетика була пріоритетною

Директор НАБУ: переконаний, що матимемо ще підозри по справі "Мідас"

Кличко повідомив про сьомого загиблого у Дніпровському районі

Апеляційна палата залишила під вартою підозрювану у справі "Мідас" Устименко - ЗМІ

Апеляційна палата ВАКС залишила в силі запобіжний захід Чернишову

Корупція в енергетичній галузі України має системний та багаторічний характер – антикорупційні органи

Джамала, Jerry Heil, KHAYAT і Monokate відреагували на лонглист нацвідбору на "Євробачення-2026"

СБУ і Сили безпеки й оборони відпрацювали по порту "Новоросійськ": уражено нафтотермінал та базу ВМС РФ - джерело

Генштаб ЗСУ: в РФ українською зброєю уражено два воєнні підприємства – авіаремонтний завод та виробник БпЛА "Молнія" та два нафтові об'єкти

Путін відповів терористичними діями на мирні пропозиції Трампа - Сибіга про масовану атаку РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА