Інтерфакс-Україна
15:53 23.06.2018

Харків'янина, який "інсценував" викрадення 10 тонн сиру, засуджено до 6 років ув'язнення

2 хв читати
Харків'янина, який "інсценував" викрадення 10 тонн сиру, засуджено до 6 років ув'язнення

Фрунзенський райсуд Харкова ухвалив обвинувальний вирок харків'янину, який "інсценував" викрадення оптової партії сиру "Моцарела" загальною вартістю майже 550 тис. грн.

"32-річного чоловіка визнано винним у шахрайстві в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України). Шахраєві присудили шість років позбавлення волі... Вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження", - повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Як було встановлено, на початку березня 2015 р. чоловік під виглядом менеджера товариства з обмеженою відповідальністю, в якому насправді не працював уже кілька місяців, зателефонував менеджеру іншої фірми і, сказавши, що знайшов покупців на 10 тонн сиру та готовий виступити посередником, запропонував укласти угоду на реалізацію сирів "Моцарела".

Фірму-постачальника зацікавила така пропозиція, тому вони відвантажили на склад шахрая коробки з сиром загальною вартістю майже 550 тис. грн. Сплатити товар чоловік пообіцяв днями, коли, як він сказав, приїде експедитор від кінцевого покупця. Але насправді постачальник грошей не отримав, а псевдо-менеджер розповів йому, що під час транспортування сирів на кордоні між Україною та Росією представники фірми-покупця зі зброєю відібрали у нього весь товар.

Знайти псевдо-менеджера вдалося через місяць, коли до компанії, яку він обдурив, звернувся підприємець, що мав намір укласти безпосередньо угоду на купівлю того самого сиру. Він розповів, що купив кілька тижнів тому у посередника за 400 тис. грн 8 тонн сиру. Як з'ясувалося з документів, які надав бізнесмен, посередником виявився саме псевдо-менеджер, що обдурив постачальника і присвоїв сир. Куди він подів ще 2 тонни сиру, наразі не встановлено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо один загиблий і один постраждалий внаслідок атаки російських БпЛА в Сумах – в.о. мера

Законопроєкт про санкції проти китайських компаній, які підтримують РФ подано на розгляд Конгресу США - Маркарова

Чехія остаточно припинила імпорт нафти з РФ - ЗМІ

Рубіо: ми зустрілися, щоб обговорити як досягти справедливого й стійкого миру

Масштабну пожежу в Миколаєві внаслідок удару російського дрона ліквідовано - ДСНС

Українська делегація в Парижі наголосила на важливості повернення вивезених в РФ дітей і звільнення бранців – Єрмак

Україна та США підписали меморандум щодо угоди про економічне партнерство - Свириденко

Україна та США підписали меморандум щодо угоди про економічне партнерство - Свириденко

Рубіо мав розмову з Лавровим після переговорів у Парижі

Зеленський після зустрічі делегацій у Парижі: доповнюємо й уточнюємо наші позиції та працюємо заради реальної безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА