Інтерфакс-Україна
13:50 25.06.2018

До нападу на циганський табір біля Львова причетні школярі та учні ПТУ - поліція

2 хв читати

Причетними до нападу на циганський табір біля Львова, внаслідок якого один його житель був убитий і ще четверо дістали поранень, є учні однієї з місцевих шкіл і профтехучилища, повідомляє начальник відділу комунікації головного управління Національної поліції у Львівській області Світлана Добровольська.

"До нападу причетні учні однієї з середніх шкіл Львова та одного з вищих професійних училищ", - розповіла С.Добровольська агентству в понеділок.

За її даними, поліція перевіряє причетність до нападу на табір іще шістьох неповнолітніх.

Наразі сімох підлітків і 20-річного організатора нападу затримали, вирішується питання про обрання для них запобіжного заходу. Всім вісьмом затриманим оголошено підозру за ознаками ч.4 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Водночас інтернет-видання Zaxid.net із посиланням на начальника головного управління Національної поліції у Львівській області Валерія Середу повідомило, що до нападу причетні учні трьох середніх шкіл Львова.

За фактом нападу на табір відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.115 (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб), ч.3 ст.161 (умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової ворожнечі), ч.1 ст.304 (втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність) КК.

Як повідомлялося, одна людина загинула й четверо дістали поранень, зокрема 10-річна дитина, внаслідок нападу невідомих на ромський табір на околиці Львова пізно ввечері 23 червня.

Правоохоронці затримали вісьмох осіб, зокрема організатора нападу; більшості затриманих 16-18 років. Затримані визнали свою приналежність до незареєстрованого угруповання "Твереза і зла молодь".

Мер Львова Андрій Садовий повідомив про те, що щонайменше двох постраждалих, зокрема дитину з мамою, виписали з лікарні після надання медичної допомоги, госпіталізованим залишається один постраждалий. Також він розповів про взяття під захист правоохоронцями постраждалих жителів табору.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС не арештував кошти на рахунку Тимошенко, але арештував майно, вилучене під час обшуку - Суспільне

Стефанішина навела основні тези зі Стратегічного плану діяльності Держдепартаменту США на 2026-2030 роки стосовно українських інтересів

НАБУ і САП викрили схему розкрадання коштів за "зеленим" тарифом на ТОТ Запоріжжя зі збитками 141,3 млн грн, серед підозрюваних – ексзаступник голови ОП Шурма

Тимошенко про внесення застави в 33 млн грн: Не знаю, чим завершиться, вся партія працює, щоб не дати мене арештувати

Зеленський: У Києві потрібні додаткові заходи для відновлення тепло- і енергопостачання

Кличко: В Києві у понеділок помер слюсар, що був на виклику у квартирі

Стубб: Війна РФ проти України - повний стратегічний провал Путіна

Польські фермери 23 січня заблокують рух через пункт пропуску "Долгобичув – Угринів" - Держмитслужба

В Україні трохи теплішатиме, подекуди невеликий, часом помірний сніг

Нова модель оплати праці педпрацівників має запрацювати з 1 вересня 2026р. - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА