Інтерфакс-Україна
08:10 26.06.2018

Герасим’юк заявила про звільнення з посади заступника голови Нацради

1 хв читати
Герасим’юк заявила про звільнення з посади заступника голови Нацради

Ольга Герасим'юк попросила звільнити її з посади заступника голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, передає "Радіо Свобода".

Крім того, вона надала фотокопію своєї заяви (про звільнення - ІФ), у якій відзначила "створені неприйнятні для незалежної регуляторної діяльності умови".

"Склалася негативна морально-етична атмосфера, що унеможливлює прозоре колегіальне ухвалення рішень, які сприяли б розвитку та зміцненню інформаційної сфери в державі. Робота незалежного регулятора помітно політизована. Стало можливим поширення з Національної ради офіційним шляхом перекрученої та маніпулятивної інформації, яка має наклепницький характер", - зазначила О.Герасим'юк.

За її словами, "така ситуація руйнує головну мету, якій треба служити: під загрозу ставиться сама суть свободи слова, яка навпаки сьогодні потребує турботи та захисту".

Зазначається, що в Нацраді заяву про звільнення О.Герасим'юк іще не прокоментували.

2 липня 2014 року О.Герасим'юк призначили членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Як зазначається, згідно із законодавством, заяву О.Герасимюк про звільнення має розглянути Нацрада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждалда внаслідок атаки ворожих дронів на Одесу - МВА

Підтримка американцями міграційної політики Трампа рекордно впала – ЗМІ

Орбан у відповідь на промову Зеленського в Давосі розпорядився викликати в угорський МЗС посла України

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

Генерацію пошкоджених ТЕЦ у Києві замінять розподіленими джерелами - Шмигаль

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН заявив про виключний статус Ради Безпеки ООН в питаннях миру й безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА