Інтерфакс-Україна
10:31 26.06.2018

Денісова: У Московському міськсуді ще не розглянули консульський запит на відвідування Сущенка, обіцяли видати рішення сьогодні

1 хв читати
Денісова: У Московському міськсуді ще не розглянули консульський запит на відвідування Сущенка, обіцяли видати рішення сьогодні

 Уповноважений Верховної Ради Людмила Денісова повідомила, що консульський запит на її відвідування обвинувачуваного в РФ у шпигунстві українського журналіста Романа Сущенка ще перебуває на розгляді в Московському міському суді.

"Щойно зустрілася із заступником голови Московського міського суду Дмитром Фоміним, який наразі виконує обов'язки голови. Він повідомив мені, що консульський запит на моє відвідування Романа Сущенка досі на розгляді. Втім, пообіцяв, що рішення ми отримаємо сьогодні. Починаючи з 15.00 будемо їм телефонувати", - написала у вівторок вранці Л.Денісова на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

4 червня Мосміськсуд засудив Р.Сущенка до 12 років колонії суворого режиму за шпигунство (ст. 276 КК РФ) у РФ. Вирок чинності не набув, оскільки був оскаржений. До розгляду апеляційних скарг Р.Сущенко, згідно з вироком, має утримуватися в СІЗО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп "дав зелене світло" двопартійному законопроекту про санкції проти Росії – сенатор Грем

Противник 72 рази намагався атакувати на покровському напрямку – Генштаб

Росія намагається створити гуманітарну катастрофу в Дніпрі та Запоріжжі, демонструє небажання завершувати війну - ЦПД

Каракас витрачатиме доходи від продажу нафти на купівлю американської продукції - Трамп

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

ДТЕК пояснив помилку щодо терміну повернення е/е на Дніпропетровщині

У Запоріжжі поступово відновлюється водопостачання

Усі міські лікарні Дніпра повністю переведено на генератори - мер

Мобільний зв’язок на Дніпропетровщині та Запоріжчині працює в аварійному режимі через масштабне знеструмлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА