18:01 26.06.2018

Денісова просить Москалькову посприяти у зустрічі з моряками "ЯМК-0041" на території українського Генконсульства в Ростові-на-Дону

1 хв читати
Денісова просить Москалькову посприяти у зустрічі з моряками "ЯМК-0041" на території українського Генконсульства в Ростові-на-Дону

Уповноважений Верховної Ради Людмила Денісова звернулася до російської колезі Тетяни Москалькової з проханням про сприяння в зустрічі з утримуваними в Росії членами екіпажу українського риболовецького судна "ЯМК-0041".

"З метою синхронного і взаємного моніторингу прав утримуваних осіб я звернулася до уповноваженого РФ зі строкової проханням: надати безперешкодну можливість членам українського риболовецького судна "ЯМК-0041" Сергію Калиниченку, Руслану Скрипнику, Геннадію Отичку і Олегу Блоку прибути в Генконсульство України в м. Ростові-на-Дону для моєї зустрічі з ними", - написала Л.Денісова на сторінці в Фейсбуці у вівторок.

Вона виклала фотокопію відповідного листа на ім'я Т.Москалькової.

Омбудсмен нагадала, що як виняток українська сторона, на виконання домовленостей президента України Петра Порошенка та президента РФ Володимира Путіна, зняла заборону на в'їзд уповноваженому РФ. У вівторок, 26 червня, Т.Москалькова безперешкодно прибула до Києва, де в посольстві РФ в Україні зустрілася з сімома членами судна "Норд".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА