19:54 26.06.2018

Денісовій відмовили у зустрічі з Сущенком

2 хв читати
Денісовій відмовили у зустрічі з Сущенком

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомляє, що Московський міський суд (РФ) відмовив їй у зустрічі з засудженим в РФ українським журналістом Романом Сущенком.

"Я зробила все для того, щоб зустрітися з Романом Сущенком... 20 червня знову звернулася в Московський міський суд. Зустрічі з головою суду, мої щогодинні дзвінки, листи з проханням прискорити вирішення результату не дали. Сьогодні, 26 червня о 9.00 зустрілася з заступником голови суду Фоміним, який мав прийняти рішення. Він сказав, що "Питання з вирішення дуже складне, але він обов'язково прийме рішення сьогодні після 15 години". Рішення вже є. У зустрічі з Романом Сущенком мені відмовлено", – написала Л.Денісова на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок ввечері.

За її словами, це не вперше, коли їй відмовили у зустрічі з Р.Сущенком. Омбудсман наголошує, що всі необхідні документи вона подала ще 14 червня, і наступного дня, 15 червня, отримала дозвіл Московського міського суду на відвідування Р.Сущенка. "Копію цього дозволу направила в Лефортово того ж дня. 18 червня о 9.00 подала документи в Лефортово. О 14.30 мені було відмовлено в зустрічі з Романом без будь-яких пояснень", – розповіла вона.

Л.Денісова зазначає, що, згідно з домовленостями президента України Петра Порошенка і президента РФ Володимира Путіна від 9 червня, підтвердженими 21 червня, їй надано гарантії на безперешкодний доступ до всіх українських політв'язнів, які утримуються на території РФ і в Криму. "Вже два тижні я очікую реалізації даних мені гарантій державними органами виконавчої влади РФ. На цю хвилину я не побачила жодного ув’язненого українця, до яких у мене гарантований безперешкодний доступ", – наголошує омбудсмен.

При цьому вона висловила жаль, що її колега Тетяна Москалькова не має повноважень приймати рішення щодо її доступу до утримуваним громадянам. "Вона звертається за погодженням до невідомих мені органів і не отримує його", – розповіла Л.Денісова.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА