Інтерфакс-Україна
11:12 29.06.2018

Через негоду в Україні знеструмлені 204 населені пункти в семи областях - ДСНС

2 хв читати

Унаслідок складних погодних умов у ніч на п'ятницю в Україні знеструмлені 204 населені пункти в семи областях, повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій.

"З 28 на 29 червня внаслідок ускладнення погодних умов (гроза, пориви вітру) через спрацювання систем захисту ліній електропередач знеструмлені 204 населені пункти в 7 областях (Полтавська - 58 н.п., Луганська - 51 н.п., Чернівецька - 45 н.п., Тернопільська - 20 н.п., Дніпропетровська - 17 н.п., Кіровоградська - 11 н.п., Запорізька - 2 н.п.), - ідеться в повідомленні на сайті відомства у п'ятницю.

Зазначається, що до відновлення електропостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.

Також наголошується, що в с. Рубіжному (Луганська обл.) унаслідок опадів і поривів вітру пошкоджено покрівлі 11 житлових будинків (5-п'ятиповерхових і 6-дев'ятиповерхових) і повалені понад 100 дерев.

До ліквідації наслідків негоди залучалися 14 одиниць техніки та 60 осіб, із них від ДСНС шість одиниць техніки та 32 члени особового складу.

Крім того, у п'яти районах Івано-Франківської області (Кольському, Городенківському, Тлумацькому, Снятівському та Долинському) внаслідок дощу були підтоплені 79 приватних житлових будинків (рівень води 5-10 см) і дев'ять об'єктів соціально-виробничої сфери.

Зазначається, що станом на 7.00 п'ятниці вода зійшла, підтоплень житлових будинків немає.

Для проведення робіт із відкачування води від ДСНС залучалися 11 одиниць техніки та 65 членів особового складу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих внаслідок ворожого удару по Одесі зросла до двох осіб

Рятувальники виявили під завалами тіло загиблого внаслідок російської атаки по Харкову 7 червня – мер

Руйнування та пожежі внаслідок масованої атаки російських дронів - в 4 районах Київської області

Генштаб зафіксував впродовж доби 174 бойові зіткнення

Двоє людей постраждали внаслідок атак російських дронів та артилерійських обстрілів у Дніпропетровській області

Окупанти втратили впродовж доби 960 військовослужбовців - Генштаб

10 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворожі кораблі у Чорному морі відсутні - ВМС ЗСУ

Четверо постраждалих і руйнування цивільної інфраструктури в семи районах Києва - наслідки масованої нічної атаки ворожих ударних БпЛА

Руйнування та пожежі внаслідок масованої атаки російських дронів зафіксовано в чотирьох районах Київської області – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА