Інтерфакс-Україна
12:09 02.07.2018

Україна в I півріччі знизила імпорт газу на 36,7%

2 хв читати
Україна в I півріччі знизила імпорт газу на 36,7%

Україна в січні-червні 2018 року скоротила імпорт природного газу на 36,7% (на 2 млрд 553,5 млн куб. м) порівняно з аналогічним періодом 2017 року - до 4 млрд 407,7 млн куб. м, свідчать дані ПАТ "Укртрансгаз".

За розрахунками агентства "Інтерфакс-Україна", зокрема з боку Словаччини за цей період надійшло 2 млрд 977,5 млн куб. м газу (-47,3% проти січня-червня-2017), Угорщини - 1 млрд 78,1 млн куб. м (+45,8%), Польщі - 352,1 млн куб. м (-38,9%).

У червні-2018 імпорт становив 1,067 млрд куб. м газу, що на 5,8% більше, ніж у червні-2017 (1 млрд 8,3 млн куб. м).

При цьому Україна вже понад два з половиною роки (з 26 листопада 2015 року) не імпортує природний газ за контрактом із ПАТ "Газпром", закуповуючи ресурс виключно на своєму західному кордоні.

Як повідомлялося, Україна в 2017 році збільшила імпорт природного газу на 26,8% (2 млрд 971,7 млн куб. м) порівняно з 2016 роком - до 14 млрд 50,1 млн куб. м, зокрема з боку Словаччини надійшло 9 млрд 910,1 млн куб. м газу, Угорщини - 2 млрд 834,7 млн куб. м, Польщі - 1 млрд 305,3 млн куб. м.

"Укртрансгаз", 100% якого належить НАК "Нафтогаз України", експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські ветерани взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА