Інтерфакс-Україна
14:10 02.07.2018

У Дніпропетровській області оголошено штормове попередження

1 хв читати
У Дніпропетровській області оголошено штормове попередження

На території Дніпропетровської області в період з 2 по 4 липня оголошено штормове попередження.

Як повідомили в понеділок журналістам у прес-службі ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Дніпропетровській області, 2 липня очікується мінлива хмарність. Уночі без істотних опадів, удень у м. Дніпрі та подекуди в області невеликий короткочасний дощ, гроза.

Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря в області вночі 10-15, вдень 21-26, у місті вночі 11-13, удень 23-25.

У вівторок, 3 липня, і в середу, 4 липня, очікується мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 11-16, вдень 21-26.

Водночас на значній частині території області збережеться надзвичайна (5-го класу) пожежна небезпека.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість охочих вступати до вишів України залишається стабільною навіть у воєнних умовах - Бабак

Укргідрометцентр попереджає про грозу, місцями з градом у північно-східних та східних областях у неділю

УЧХ допомагає постраждалим через повітряну атаку РФ

Сибіга у Хорватії обговорив розширення військово-технічного співробітництва

Миколаїв у Римі підписав угоду про побратимство з муніципалітетом Барі

Кількість постраждалих у Львові зросла до дев'яти людей

Літак Ан-124 "Руслан" "Авіаліній Антонова" перелетів з Києва до Лейпцигу та пройде сертифікаційне випробування

Депутати "ЄС" та "Голосу" зареєстрували постанову з вимогою виконати норми закону і призначити керівника БЕБ - Железняк

Окупанти обстріляли центр Слов'янська, загинув цивільний

В Римі підписано Меморандум про співпрацю між Укроборонпром та Федерацією італійських компаній авіаційної, оборонної та безпекової галузей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА