Інтерфакс-Україна
19:17 02.07.2018

Суд переніс дебати у справі Кернеса на вівторок

2 хв читати
Суд переніс дебати у справі Кернеса на вівторок

Дебати у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців Віталія Бліннікова та Євгена Сміцького, що мали відбутися у Київському райсуді Полтави в понеділок, не відбулися.

"До суду також не з'явилися ні прокурори, ні потерпілі, ні їхні адвокати. Обвинувачення звернулося до суду з проханням відкласти проведення дебатів на два тижні, але суддя Антонов вирішив перенести їх на завтра (вівторок, 2 липня - ІФ)", - повідомив кореспонденту агентства Інтерфакс-Україна директор департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю міськради Юрій Сидоренко.

Він також повідомив, що Г.Кернес у понеділок до суду не приїхав через самопочуття.

25 січня 2014 року невідомі напали на учасників ходи на підтримку Євромайдану в Харкові.Того ж дня депутат Харківської облради Іван Варченко (ВО "Батьківщина") заявив про викрадення двох активістів Євромайдану - Олександра Кутяніна та Сергія Ряполова "після того, як вони знімали номери автомобілів "друзів Кернеса" біля готелю "Національ". Пізніше відділ зі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Харківській області повідомив, що інформація про викрадення активістів Євромайдану не підтвердилася.

2 березня 2015 року Г.Кернеса було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч.2, 3 ст.27, ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч.2, 3 ст .27 ч.2 ст.127 (катування), ч.ч.2, 3 ст.27 ч.1 ст.129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України та про завершення досудового розслідування.

26 березня 2015 року Генеральна прокуратура передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Г.Кернеса та двох його охоронців.

2 квітня 2015 р ВССУ оголосив резолютивну частину постанови про перенесення розгляду справи Г.Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова до Київського райсуду Полтави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Імпорт російської нафти Індією у грудні впаде до мінімуму за три роки – ЗМІ

Ворог втратив 117 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 147 бойових зіткнень - Генштаб

ОВА: Внаслідок атаки на Запоріжжя госпіталізовано вже 12 людей

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА