Інтерфакс-Україна
08:16 08.07.2018

Використання неякісного обладнання на Южно-Українській АЕС блокувала СБУ

1 хв читати
Використання неякісного обладнання на Южно-Українській АЕС блокувала СБУ

Співробітники Служби безпеки України у взаємодії з Дирекцією держпідприємства "НАЕК" Енергоатом "блокували в рамках реалізації комплексу заходів щодо захисту критичної інфраструктури держави в сфері атомної енергетики, використання неякісного обладнання на підприємстві Южно-Українська АЕС.

"Оперативники спецслужби встановили, що посадові особи підприємства створили умови для виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру на Южно-Українській АЕС. Слідством задокументовано, що чиновники свідомо закупили контрафактне електрообладнання для систем, важливих для безпеки функціонування атомної електростанції", - повідомляє прес-центр СБ України в суботу.

Під час досудового розслідування правоохоронці задокументували факт поставки і установки силового кабелю електроживлення, використання якого не передбачено чинними нормами, правилами і стандартами з ядерної та радіаційної безпеки.

За матеріалами СБ України, Державна інспекція ядерного регулювання України, ДП "НАЕК "Енергоатом" і керівництво ВП "Южно-Українська АЕС" вживають невідкладних заходів щодо демонтажу і заміни контрафактного обладнання.

СБУ спільно з Національною поліцією Україні реалізують комплекс невідкладних слідчих дій із встановлення всіх обставин скоєння злочину з метою залучення всіх винних осіб до кримінальної відповідальності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Імпорт російської нафти Індією у грудні впаде до мінімуму за три роки – ЗМІ

Ворог втратив 117 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 147 бойових зіткнень - Генштаб

ОВА: Внаслідок атаки на Запоріжжя госпіталізовано вже 12 людей

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА