Інтерфакс-Україна
10:11 09.07.2018

У Дніпрі вночі застрелили чоловіка

1 хв читати
У Дніпрі вночі застрелили чоловіка

 У м. Дніпрі минулої ночі була стрільба, внаслідок якої 31-річний чоловік дістав вогнепальне поранення голови і помер у лікарні.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області, близько першої години ночі в понеділок на вул. Кодацький узвіз у Дніпрі сталася стрільба, внаслідок якої 31-річний чоловік дістав вогнепальне поранення голови. Пораненого направили в лікарню, де він, не приходячи до тями, помер.

Під час огляду місця події було вилучено гільзу і направлено на експертизу. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за 2 ч. п. 12 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Вживаються заходи щодо встановлення і затримання нападників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

Сибіга обговорив із керівництвом МКС притягнення до відповідальності за злочини, скоєні в Україні внаслідок агресії РФ

Ворог окупував Серебрянку та просунувся у Бахмутському районі на Донеччині – DeepState

Україна і Польща визначили плани пошуково-ексгумаційних робіт на 2026р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА