Інтерфакс-Україна
12:57 09.07.2018

На трасі "Київ–Одеса" внаслідок наїзду авто загинув працівник дорожньої служби

1 хв читати
На трасі "Київ–Одеса" внаслідок наїзду авто загинув працівник дорожньої служби

 Водій автомобіля Opel Vectra здійснив наїзд на групу працівників приватної дорожньої служби "Автомагістраль", що наносили дорожню розмітку на автодорозі "Київ – Одеса" (Васильківський район Київської області), внаслідок чого один працівник загинув на місці, чотирьох інших доставили в лікарню.

Як повідомляє Головне управління Національної поліції у Київській області на сторінці у "Фейсбуці", ДТП сталася о 10.00 у понеділок на 36 км автодороги "Київ – Одеса", неподалік села Хлепча.

У поліції зазначили, що водій Opel Vectra – 63-річний киянин здійснив наїзд із невстановлених поки що причин. Його доставили у медзаклад із високим артеріальним тиском. Вирішується питання про його затримання в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

"Один із чоловіків від отриманих численних тілесних ушкоджень загинув на місці пригоди. Його чотирьох колег доставили у Васильківську районну лікарню, де їм надають кваліфіковану медичну допомогу", – йдеться в повідомленні.

Триває комплекс слідчих дій. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Трамп заявив, що сподівається на швидку реакцію України щодо мирної угоди

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Сенатори США закликали Трампа віддати Україні 5 млрд доларів заморожених активів РФ

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА