Інтерфакс-Україна
19:21 09.07.2018

Прокуратура почала провадження щодо відео з Facebook, на якому поліцейські б'ють і штовхають чоловіка у відділенні залізничного вокзалу Харкова

1 хв читати
Прокуратура почала провадження щодо відео з Facebook, на якому поліцейські б'ють і штовхають чоловіка у відділенні залізничного вокзалу Харкова

За фактом перевищення влади 7 липня на станції "Харків-Пасажирський" черговими поліцейськими Холодногірського відділу ГУ Нацполіції в Харківській області облпрокуратура розпочала кримінальне провадження (ч.2 ст.365 КК України).

"Встановлено, що 7 липня в приміщенні відділення поліції на станції "Харків-Пасажирський" троє поліцейських Холодногірського відділу поліції ГУ НП в області (старші сержанти 1989 і 1992 р.н. і капрал сектора патрульної поліції 1997 р.н.) застосовували неправомірні заходи фізичного впливу до невідомого громадянина. Відповідний відеозапис було розміщено в соціальній мережі Facebook", - повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Слідчі прокуратури встановлюють всі обставини події, а також особу потерпілого і людини, який зробив відеозапис.

Раніше в Facebook було викладено відео, на якому видно, як поліцейські зі сміхом штовхають і б'ють по голові невідомого чоловіка.

У відділі комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області повідомили, що за цим фактом призначено службове розслідування, на час якого співробітники поліції відсторонені від несення служби, у них вилучили посвідчення, жетони і табельну зброю. До дисциплінарної відповідальності буде притягнуто й їхнього безпосереднього керівника.

 

ОСТАННЄ

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

Пʼятеро громадян України загинули внаслідок ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок

Іран та Ізраїль повинні укласти угоду, і вони її укладуть – Трамп

Макрон прибув з візитом європейської солідарності до Гренландії

Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА