Інтерфакс-Україна
21:19 11.07.2018

МОН України рекомендує абітурієнтам перед подачею заяв до вищих навчальних закладів оцінити шанси на конкретну спеціальність з прохідних балів-2017

1 хв читати

Міністерство освіти і науки України рекомендує абітурієнтам перед подачею заяв до вищих навчальних закладів оцінити свої шанси на конкретну спеціальність, скориставшись прохідними балами 2017 року.

У відомстві нагадали, що під час вступної кампанії 2017 року найбільший прохідний бал був на спеціальності "стоматологія", "міжнародне право", "міжнародні відносини" і "фармація" - понад 190.

Від 180 до 190 балів в минулому році потрібно було набрати, щоб поступити на спеціальності "міжнародні економічні відносини", "політологія", "готельно-ресторанна справа", "історія і археологія", "туризм", "менеджмент соціокультурної діяльності", "право", "економіка", "публічне управління і адміністрування", "культурологія", "соціологія", "маркетинг" і низка спеціалізацій "філології".

З детальною таблицею прохідних балів у 2017 році можна ознайомитися на сайті Міносвіти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Миколаєві повідомляють про вибух та відключення світла в області — влада

Пошкодження мосту в Херсоні ускладнило логістику — мешканців закликають евакуюватися в інші райони міста

У Херсоні зникло світло: причини зʼясовують — ОВА

Сирський: Росіяни вдаються до тактики "тотального просочування" із нарощуванням диверсійних дій у нашому тилу

Зеленський: Росія затягує війну, отже, буде отримувати справедливі відповіді

Кабмін погодив звільнення Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА — Свириденко

Свириденко: Уряд запускає спрощений механізм для швидшого відновлення пошкодженого житла

Зеленський: У Нацгвардії триває службове розслідування, тільки бойові офіцери займатимуть керівні посади

Кабмін направить подання на звільнення голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая у справі з викриттям масштабної корупції — Свириденко

Росіяни вдарили по Херсону керованими авіабомбами, пошкоджено автомобільний міст і житлові будинки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА