Інтерфакс-Україна
09:28 12.07.2018

Порошенко: Наша спільна з Дудою позиція полягає в тому, що історію треба залишити історикам і науковцям

1 хв читати
Порошенко: Наша спільна з Дудою позиція полягає в тому, що історію треба залишити історикам і науковцям

Президенти Польщі та України дотримуються думки, що спільну історію не можна політизувати, заявляє глава Української держави Петро Порошенко.

"У мене була зустріч із президентом (Польщі Анджеєм - ІФ) Дудою, також планується зустріч з ним сьогодні. Наша спільна позиція полягає в тому, що історію треба залишити історикам і науковцям, минуле не можна політизувати. Наша спільна історія має нас об'єднувати, як і майбутнє", - сказав П.Порошенко після прибуття на саміт НАТО в четвер уранці в Брюсселі.

Президент України також висловив переконання, що польський президент є його партнером, "як і вся Польща". "Я вдячний цій країні за сильну та стабільну підтримку", - додав П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відомо про 12 постраждалих, серед них – четверо дітей, через ворожий удар у Кривому Розі

ВАКС засудив до 8 років тюрми керівника іноземного підприємства у справі про заволодіння 10 млн грн Інституту титану

Втрати Росії за рік зросли з 14 тис. до 36 тис. на місяць за мобілізації 43 тис. - Зеленський

Зеленський: Зараз немає розмов про далекобійну зброю для України

Зеленський анонсував у п’ятницю та суботу зустріч Україна-РФ-США у ОАЕ

Зеленський: Європа і Америка нічого не кажуть, а Путін виробляє ракети

Зеленський: Від слів про новий порядок треба перейти до дій на суші, в повітрі та на морі

Зеленський: Путін має певні успіхи у боротьбі за російські заморожені активи в Європі

Зеленський критикує Захід за відсутність реальної допомоги народу Білорусі та Ірану в боротьбі за свободу

Зеленський обговорив з Трампом роботу переговорних команд та посилення ППО України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА