Інтерфакс-Україна
07:34 13.07.2018

У четвер бойовики 24 рази обстріляли позиції ЗС України, троє військових поранені

2 хв читати
У четвер бойовики 24 рази обстріляли позиції ЗС України, троє військових поранені

За минулу добу бойовики здійснили 24 обстріли позицій Збройних сил України, 2 з яких - з важкого озброєння, троє військовослужбовців отримали поранення, повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил (ООС).

"Російські окупаційні війська 24 рази порушували режим припинення вогню, 2 з яких - з важкого озброєння (...) На жаль, внаслідок активних бойових дій, трьох військовослужбовців Об'єднаних сил поранено", - йдеться у зведенні, оприлюдненому на сторінці прес-центру штабу ООС в соцмережі Фейсбук в п'ятницю вранці.

На луганському і горлівському напрямках порушення тиші не зафіксовано.

На попаснянському та світлодарському напрямках бойовики обстріляли з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї захисників населених пунктів Троїцьке і Новолуганське.

На донецькому напрямку НВФ 8 разів з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї обстріляли позиції ООС поблизу населених пунктів Мар'їнка, Березове, Авдіївка та Опитне.

На маріупольському напрямку минулої доби знову було гаряче. Бойовики 14 разів російські обстрілювали українських захисників. Прицільний вогонь з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї вівся по підрозділах біля населених пунктів Водяне, Павлопіль, Талаківка, Лебединський і Пищевик. Поряд з цим, бойовики вперше за шість днів використовували заборонені мінськими домовленостями 82-мм міномети і випустили по захисникам Павлополя і Водяного 14 мін.

"Протягом поточної доби бойовики російських окупаційних військ 2 рази порушили режим припинення вогню на донецькому і маріупольському напрямках. З гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї обстріляні позиції наших захисників у Мар'їнки і Талаківки", - сказано в повідомленні.

За уточненими даними української розвідки двоє бойовиків знищені і троє поранені.

ОСТАННЄ

Данія погодила новий пакет військової допомоги Україні на 1,4 млрд крон

Сили оборони відбили атаки росіян ще на 10 напрямках, 206 боєзіткнень за добу - Генштаб

Ворог втратив 94 особи на покровському напрямку - Генштаб

Громадська рада при Міноборони закликала перевірити всі оборонні контракти після плівок НАБУ у справі "Енергоатому"

Сирський: РФ найактивніша на покровському напрямку, посилила дії й у Запорізькій області

ВАКС оголосив перерву у слуханні, на якому обирається запобіжний захід для фігуранта "Мідас" Миронюка

У межах ініціативи Bring Kids Back UA врятовано велику групу дітей з окупованих територій - Єрмак

Качка: Припинення повноважень наглядової ради "Енергоатома" - перший крок до наведення ладу та усунення корупції

Суд у Лондоні встановив ліміт витрат Боголюбова за різними судовими процесами з урахуванням нової справи ПриватБанку

Український військовий Кузнецов, арештований в Італії, припинив голодування, заявив Лубінець

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА