Інтерфакс-Україна
08:00 13.07.2018

Курсант харківського вузу затриманий за підозрою в розбійному нападі на кредитну установу

1 хв читати
Курсант харківського вузу затриманий за підозрою в розбійному нападі на кредитну установу

Суд узяв під варту 21-річного курсанта харківського військового вузу (жителя Дніпропетровської області), підозрюваного в розбійному нападі на відділення "Швидко гроші", розташоване на вул.Сумська (в центрі міста).

"Уранці 3 липня він увірвався в приміщення відділення "Швидко гроші" і під загрозою застосування предмета, схожого на пістолет, відкрито заволодів грошима в сумі близько 20 тис. грн. Курсант був затриманий 10 липня, а сьогодні (у четвер - ІФ) йому оголошено про підозру за ч.3 ст.187 (розбій) КК України. Йому обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою", - повідомили у відділі комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

У затриманого вилучено револьвер та інші речові докази.

Як повідомили в поліції, свої дії молодик пояснив бажанням врятувати тяжкохворого близького родича, якому була необхідна термінова операція.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент підписав євроінтеграційний закон про здоров’я та благополуччя тварин, обіг ветпрепаратів

Метеорологиня Ганчук очолить команду 31-ї Української антарктичної експедиції

У разі реорганізації Інституту фізико-органічної хімії науковим співробітникам буде запропонована аналогічна посада в новій структурі - Міносвіти

Рютте та Навроцький: Головне питання для безпеки Європи - не Гренландія, а Україна

Підстав для введення надзвичайної ситуації в енергетиці в Харківській області наразі немає – Синєгубов

Понад 114 млн грн повернуто державі у справі про закупівлю вугілля для "Центренерго"

Очільник ГУР МО побував на запорізькому напрямку

ДБР викрило лікарів одеського ТЦК, які видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників

На допомогу Києву прийшли ремонтники з кількох областей, а уряд шукає можливість вивільнити для населення додаткову е/е

ДШВ ЗСУ за кілька хвилин уразили два російські "Буки" - "Бук-М2" і "Бук-М3"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА