Інтерфакс-Україна
21:50 13.07.2018

Більш 2,5 тис. ОВТ відремонтували з початку року ремонтники ЗС України

1 хв читати

У 2018 році ремонтно-відновлювальними органами Збройних сил України відремонтовано понад 2,5 тис. одиниць озброєння і військової техніки (ОВТ), повідомляє прес-служба Міноборони з посиланням на заступника міністра оборони з питань євроінтеграції Анатолія Петренка.

"У Збройних силах України тривають заходи щодо забезпечення війська озброєнням, військовою та спеціальною технікою. Знаковим у першому півріччі цього року стало зарахування до складу Військово-морських сил Збройних сил України 4 одиниць малих броньованих артилерійських катерів", - цитує прес-служба оборонного відомства заступника міністра в п'ятницю.

А.Петренко також повідомив, що в цьому році силами і засобами ремонтно-відновлювальних органів ЗСУ відремонтовано понад 2,5 тис. одиниць озброєння і військової техніки. У військові частини також поставлено понад 260 одиниць ОВТ, відремонтованих на підприємствах вітчизняного ОПК.

"За результатами завершених дослідно-конструкторських робіт і проведених державних випробувань у поточному році прийнято на озброєння (постачання) Збройних сил України 3 нових зразка ОВТ, зокрема, комплексний тренажер екіпажу вертольота Мі-8МСБ-В КТВ Мі-8МСБ-В. Ще 13 зразків озброєння і військової техніки допущені до експлуатації", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Одещині внаслідок ударів РФ залишаються без світла понад 73 тис. споживачів, на Дніпропетровщині – понад 26 тис. – Міненерго

Внаслідок обстрілу в Одесі поранено працівницю "Укрзалізниці" та пошкоджено пост на станції

Порошенко передав бригадам 100 дронів-камікадзе "Блискавка"

Шмигаль: Кредит ЄС на EUR90 млрд зміцнює обороноздатність України та є стратегічним кроком для безпеки Європи

Сибіга привітав рішення Євроради: попри сподівання РФ, підтримка з боку Європи не послабшає

Європейські лідери схвалюють надання кредиту для України

ЦПД: Кремль формує готовність суспільства до продовження війни, незважаючи на нібито "прагнення до миру"

ОК "Північ": ворог двома "Геранями-2" обстріляв житловий масив Новгорода-Сіверського, поранено цивільного

Україна не закриє жодну церкву, йдеться про те, щоб УПЦ відмовилася від афілійованості з РФ – Ковальська

Галущенко і Гринчук опублікували електронні декларації, які подаються при звільненні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА