08:54 14.07.2018

McDonald's обмежив продаж салатів у своїх закладах через масові отруєння в різних регіонах США

2 хв читати
McDonald's обмежив продаж салатів у своїх закладах через масові отруєння в різних регіонах США

У США мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's припинила продаж салатів у 3 тис. своїх закладів у 14 штатах після того, як стало відомо, що цей продукт може бути пов'язаний зі шлунково-кишковими захворюваннями в Айові та Іллінойсі. Про це пише The Wall-Street Journal.

У МОЗ штату Айова повідомили, що 15 людей захворіли на циклоспороз після того, як поїли салатів в McDonald's з кінця червня до початку липня. У Міністерстві охорони здоров'я Іллінойсу відзначили, що в його штаті були заражені цією інфекцією 90 осіб, чверть з яких вживали салат у McDonald's. У Центрі з контролю захворювань (ЦКЗ) повідомили, що на п'ятницю, 13 липня, 61 чоловік з семи штатів захворіли циклоспорозом. Їх зараження відомство пов'язує з салатами з фастфуду.

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів заявило, що тісно працює з McDonald's, щоб дізнатися з яких інгредієнтів в ресторані готували салати, через які захворіли його відвідувачі.

У мережі ресторанів відзначили, що вирішили вилучити салати з продажу "як запобіжний засіб". ЦКЗ повідомляв, що з червня ведеться розслідування спалаху циклоспороза, який пов'язаний з поставками овочів від компанії Del Monte. За даними відомства, з 12 липня 227 осіб, які вживали брокколі, цвітну капусту, моркву і кріп від цієї компанії, захворіли. У McDonald's говорили, що компанія не пов'язана з Del Monte.

Циклоспороз викликається паразитами циклоспорами, які можуть забруднювати їжу і воду. Сіпмтоми зараження такої інфекції включають у себе діарею, блювоту і слабкість.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА