Інтерфакс-Україна
08:43 16.07.2018

У Сумській області впав легкомоторний літак, що обробляв поле хімікатами, пілот загинув

1 хв читати
У Сумській області впав легкомоторний літак, що обробляв поле хімікатами, пілот загинув

У Сумській області поблизу с. Заруддя Роменського району в неділю впав легкомоторний літак, що обприскував отрутохімікатами сільгоспугіддя, пілот загинув, повідомляється на сайті Держслужби з надзвичайних ситуацій України.

"15 липня о 20.07 поблизу с. Заруддя Роменського району під час обприскування отрутохімікатами сільгоспугідь сталося падіння легкомоторного літака "X-32 Бекас", унаслідок чого загинув пілот", - зазначено у зведенні за минулу добу, оприлюдненому на сайті відомства в понеділок уранці.

Причина падіння літака з’ясовується.

Як повідомлялося, 13 липня неподалік села Миколаївка Роменського району в п'ятницю на кукурудзяне поле впав легкомоторний літак, пілот загинув.

Згідно з повідомленням, падіння літака сталося близько 9-ї ранку. За даними поліції, в результаті загинув 55-річний пілот, імовірно, власник літака.

Літак на замовлення місцевої агрофірми здійснював обробку полів хімікатами.

Слідчі попередньо розглядають дві версії: літак зачепився за високовольтні дроти або вийшов з ладу двигун.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Омбудсман: РФ закликає родичів українських військовополонених звертатися до США через те, що Україна начебто не хоче повертати своїх захисників додому

Новий безкоштовний курс для експортерів доступний на платформі "Дія.Бізнес" - ЕКА

Петиція про декриміналізацію контенту для дорослих на сайті президента набрала 25 тис. голосів

Двоє мешканців Харківщини постраждали від ворожих fpv-дронів

Противник найбільш активний на Покровському та на Південно-Слобожанському напрямках – Генштаб

Мінветеранів наступного тижня запустить сервіс пошуку найближчого фахівця із супроводу ветеранів - Калмикова

Генпрокурор: викрито зловживання на поставках гвинтівок у неповній комплектації, що спричинило збитки на понад 33 млн грн

У 2025р. отримано понад 3,5 тис. звернень про порушення під час мобілізації, частина не підтвердилася - омбудсман

В Україну повернулась ще одна група підлітків, які перебували на тимчасово окупованій території - Єрмак

Прикордонний контроль із Німеччиною та Литвою діятиме до 5 серпня - МВС Польщі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА