Інтерфакс-Україна
18:59 16.07.2018

Бойовики з сьомої ранку п'ять разів порушили режим тиші на Донбасі

1 хв читати
Бойовики з сьомої ранку п'ять разів порушили режим тиші на Донбасі

Незаконні збройні формування з 7.00 і до 18.00 п'ять разів відкривали вогонь у зоні проведення операції об'єднаних сил (ООС), втрат серед українських військових немає, повідомляє прес-центр ООС.

"Протягом поточної доби, з 7 ранку до 18 годин російські окупаційні війська 5 разів порушили режим припинення вогню, з них один раз із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння", - йдеться в вечірньому зведенні прес-центру ООС на Facebook-сторінці.

НPФ відкривали вогонь з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї по позиціях об'єднаних сил e районах населених пунктів Кримське, Авдіївка, Красногорівка, Гнутове. Захисників Лебединського противник обстріляв з 82-мм міномета і станкового протитанкового гранатомета.

"Втрат серед українських захисників немає", - наголошується у звіті.

Об'єднані сили контролюють обстановку, стійко утримують займані рубежі і дотримуються режиму припинення вогню, наголосили в прес-центрі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС працює над виділенням додаткових 100 млн євро на зимову підтримку України - Каллас

Метою спільної інформаційної кампанії з ЮНІСЕФ є посилення батьківських компетенцій – Герасимчук

Антикорупційні органи і фонд "Повернись живим" аналізуватимуть закупівлі в секторі безпеки на предмет корупції

Дрони СБУ та ССО уразили нафтовий термінал та низку електропідстанцій в Криму – джерело

Україна працює над впровадженням Європейської гарантії для дітей — уповноважена президента Герасимчук

Рівень довіри Зеленському лишається незмінним, але лише 25% хотіли б його президентства після війни - КМІС

Графіки аварійних відключень е/е введені в семи областях – Міненерго

Окупанти на ТОТ часто ізолюють і примусово дають психотропні препарати дітям за непокору – Герасимчук

Каллас прибула до Києва для переговорів щодо фінансової та військової підтримки

Ракети Tomahawk успішно застосовувалися проти російської ППО в Сирії – ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА