20:31 16.07.2018

АМКУ може оштрафувати 2 київські готелі на 5% виторгу за неправдиву інформацію про "зірки"

1 хв читати
АМКУ може оштрафувати 2 київські готелі на 5% виторгу за неправдиву інформацію про "зірки"

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) може оштрафувати два київських готелі за неправдиву інформацію про категорії (кількості "зірок"), розміщену готелями на їхніх сайтах, повідомила прес-служба АМКУ.

"Під час дослідження (київського готельного ринку щодо підвищення цін у період УЄФА - ІФ) відділення (АМКУ - ІФ) виявило, що низка суб'єктів господарювання ... поширює неправдиву інформацію про встановлення готелям категорій ("зірок"). Поширення такої інформації може надати таким суб'єктам господарювання неправомірні переваги у конкуренції", - повідомив глава Київського відділення АМКУ Олексій Хмельницький у відповідь на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

За його даними, Київське обласне територіальне відділення АМКУ розглядає справи за фактами розміщення на фасадах і сайтах готелів "Адрія" і "Старо" неправдивої інформації про встановлення категорій ("зірок"). Він зазначив, що це порушення передбачає штраф у розмірі 5% від виторгу підприємства за попередній рік.

"Зараз триває дослідження щодо поширення аналогічної неправдивої інформації іншими суб'єктами господарювання", - додав А.Хмельницький.

За його словами, обласне відділення АМКУ під час моніторингу виявило, що деякі учасники цього готельного ринку значно завищували ціни на проживання на 25-27 травня 2018 року, однак говорити про можливу змову передчасно.

О.Хмельницький зазначив, що завдяки ринковим механізмам і реакції відділення АМКУ відбулося значне зниження раніше підвищених цін і подальше повернення їх до попереднього рівня.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА