19:20 17.07.2018

На кордоні з РФ у ПП "Гоптівка" і "Бачівськ" спостерігається скупчення автотранспорту

1 хв читати
На кордоні з РФ у ПП "Гоптівка" і "Бачівськ" спостерігається скупчення автотранспорту

На пунктах пропуску "Гоптівка" (Харківська обл.) і "Бачівськ" (Сумська обл.) у напрямку Російської Федерації спостерігається скупчення автотранспорту, пропускні операції здійснюються повільно.

Як розповіли агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, станом на 17:30 вівторка в ПП "Гоптівка" скупчилося 130 машин.

"Пропускні операції здійснюються, але дуже повільно. Черги перед пунктом пропуску немає. Є скупчення оформлених транспортних засобів у пункті пропуску", - сказали агентству в Східному регіональному управлінні.

Співрозмовник агентства також повідомив, що аналогічна ситуація спостерігається в пункті пропуску "Бачівськ" (Сумська обл.).

"Там скупчилося 140 транспортних засобів: 70 оформлених - у пункті пропуску і стільки ж неоформлених - перед ним. Офіційно причина невідома, але ті, які проїжджають, говорять, що та сама, що й на "Гоптівці"", - сказали в прес-службі.

Як повідомлялося раніше у вівторок, рух транспортних засобів у напрямку пункту пропуску "Гоптівка" обмежений в обидві сторони, оскільки, за інформацією російської сторони, в пункті пропуску "Нехотєєвка" (Бєлгородська обл.) вийшла з ладу система митного контролю.

Прикордонники просять врахувати цю інформацію і по можливості вибирати альтернативні маршрути для перетину кордону.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА