Інтерфакс-Україна
13:16 19.07.2018

До Запоріжжя привезли тіло українського туриста, який помер у Туреччині після побиття росіянином

2 хв читати

Тіло жителя Запоріжжя Андрія Сови, який помер у турецькій Анталії після побиття його російським туристом, доправлено в четвер на Батьківщину - до міжнародного аеропорту "Запоріжжя" пасажирським рейсом.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", в 10.00 четверга в запорізький аеропорт з Туреччини прибув пасажирський літак однієї з українських авіакомпаній, який доправив на батьківщину убитого на турецькому курорті 57-річного запорожця.

Труну з тілом померлого винесли з літака після того, як з нього вийшли пасажири. Після цього його доправили спецавтомобілем до місцевого моргу.

Родичі загиблого відмовилися від коментарів журналістам. У митній службі зазначили, що всі документи на перевезення тіла оформлені відповідно до законодавства, затримок через них не було.

Також у митній службі зазначили, що всі необхідні судово-медичні експертизи були проведені в Туреччині, тому проводити повторні експертизи в Запоріжжі, швидше за все, не будуть.

Дата похорону А.Сови наразі не відома.

Як повідомлялося, 7 липня 2018 року 57-річний житель Запоріжжя отримав важкі травми внаслідок того, що на території готелю "Ganita holiday village" в м.Аланія (провінція Анталія) його побив громадянин РФ. Запорожця у несвідомому стані госпіталізували до реанімацію лікарні м.Аланія, де він перебував у комі.

За наявною інформацією, конфлікт між громадянином України та 30-річним туристом з РФ виник під час перегляду матчу ЧС з футболу Хорватія - Росія.

За словами родичів потерпілого українця, турецька поліція оштрафувала росіянина на $800 після чого той поїхав додому до Росії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА