20:53 19.07.2018

Лідер республіканців у сенаті закликав прийняти нові санкції проти Росії

1 хв читати
Лідер республіканців у сенаті закликав прийняти нові санкції проти Росії

Лідер республіканської більшості в сенаті Мітч МакКоннел запропонував профільним комітетам підготувати нові заходи для протистояння російському втручанню в вибори.

У заяві, опублікованій на офіційній сторінці МакКоннела, вказується, що він зустрівся з главою банківського комітету сенату Майком Крапо і керівником комітету у закордонних справах Бобом Коркером. Обговоривши намір конгресу протистояти можливому російському втручанню в американські вибори, глава республіканської більшості закликав провести нові слухання і прийняти нові заходи для стримування "ворожої політики Росії".

Мова, зокрема, може йти про доповнення до закону про антиросійські санкції.

17 липня спікер палати представників Пол Райан заявив, що конгресмени готові розглянути проекти додаткових санкцій проти Росії. Сам він зізнався, що буде щасливий обговорити це питання. Райан особливо відзначив, що "Росія не поділяє інтереси і цінності Сполучених Штатів".

Раніше Макконнел приєднався до тих політиків, які критично сприйняли зустріч президентів Росії і США в Гельсінкі. Зокрема, він заявив CBS News, що Європейський союз є другом Америки, а Росія - ні. Тоді ж сенатор заявив, що конгрес може вжити заходів, щоб запобігти втручанню Москви в майбутні вибори.

Чергові вибори в США мають відбутися в листопаді 2018 року. 6 листопада обиратимуть понад 30 сенаторів і 440 членів палати представників.

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА