Інтерфакс-Україна
14:49 21.07.2018

Злива затопила насосну станцію в Чернігові

1 хв читати
Злива затопила насосну станцію в Чернігові

У Чернігові сильний дощ затопив каналізаційну насосну станцію на перехресті вул. Кільцевої та проспекту Миру, повідомляється на сторінці комунального підприємства "Чернігівводоканал" у Фейсбуці.

Згідно з інформацією КП, на станції повністю затоплений машинний зал, люди звідти евакуйовані, буде проводитись відключення електроенергії та каналізації з району обласної психоневрологічної лікарні, обласного протитуберкульозного диспансеру, заводу автозапчастин.

У "Чернігівводоканалі" прогнозують, що водопостачання цих районів частково обмежать, оскільки "відводити каналізацію зараз нікуди і перші поверхи та приватні будинки можуть бути підтоплені каналізацією".

На місці техніка водоканалу відкачує воду, проте з наявним обсягом води "поки що неможливо впоратися".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція із закликом підвищити вартість проїзду у київському метро до 15 грн набрала лише 250 голосів

Свириденко: Уряд перевіряє працівників АРМА і ухвалює кадрові рішення щодо тих, хто фігурує в матеріалах НАБУ

Внаслідок ворожого удару по житловому сектору на Сумщині травмована людина

Бельгія засуджує масові атаки Росії на Україну та удар по посольству Азербайджану

Ворог атакував енергообʼєкти та інфраструктуру на Чернігівщині

Зеленський доручив оновити керівництво ключових енергетичних і майнових інституцій України

Зеленський анонсував історичну угоду з Францією та візит до Іспанії для посилення обороноздатності України

Студія "Квартал 95": Не дозволимо втягувати себе в політичні ігри або маніпуляції

Генштаб зафіксував 176 бойових зіткнень упродовж доби

Збито/подавлено 139 із 177 цілей противника, є влучання на 14 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА