Інтерфакс-Україна
21:11 21.07.2018

В Одесі біля стадіону побилися групи футбольних уболівальників, учасники бійки затримані

1 хв читати
В Одесі біля стадіону побилися групи футбольних уболівальників, учасники бійки затримані

В Одесі на вул.Маразліївська, біля стадіону "Чорноморець", де о 21.00 суботи розпочнеться матч за Суперкубок України 2018 року, між ФК "Шахтар" (Донецьк) і ФК "Динамо" (Київ), сталася бійка між двома групами вболівальників, повідомляють в поліції.

"Тільки що на вулиці Маразліївській сталася бійка між двома групами футбольних уболівальників. Зараз на місці події працюють правоохоронці. Конфлікт локалізовано", - йдеться в опублікованому близько 20.30 суботи на сторінці ГУ Нацполіції України Одеської області повідомленні.

У поліції також поінформували, що учасників сутички доставили до районного відділу поліції, а також пообіцяли пізніше надати більш детальну інформацію про подію.

Раніше в суботу в Одесі на пляжі Ланжерон поблизу дельфінарію "Немо" також стався конфлікт між групами футбольних уболівальників. За даними поліції, між нетверезим фанатом однієї з команд і групою уболівальників команди-суперника виник конфлікт, під час якого чоловік завдав кілька ударів двом своїм опонентам.

За цієї подією розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Крім того, будуть складені адміністративні протоколи за ст.173 КУпАП відносно шести учасників конфлікту.

Увечері 21 липня на стадіоні "Чорноморець" в Одесі між футбольними клубами "Шахтар" (Донецьк) і "Динамо" (Київ) відбудеться матч за Суперкубок України 2018 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА