Інтерфакс-Україна
07:58 23.07.2018

Українцям не рекомендують їздити в Замбію через холеру

1 хв читати
Українцям не рекомендують їздити в Замбію через холеру

У Міністерстві закордонних справ України рекомендують утриматися від поїздок до Республіки Замбія в зв'язку зі спалахом холери в столиці до нормалізації епідемічної ситуації, повідомила консульська служба МЗС України.

"Тим співвітчизникам, які вже знаходяться в Замбії, в дипвідомстві порекомендували проявляти особливу обачність і дотримуватися рекомендацій місцевих органів влади, медичних та інших компетентних служб, а також стежити за останніми новинами", - йдеться в повідомленні.

Як інформують у відомстві, в Республіці Замбія, зокрема в столиці країни м.Лусака, і особливо в районі Kwanyama, спалахнула епідемія холери.

Також наголошується, що в разі виявлення симптомів захворювання або виникнення інших обставин, що вимагають негайного консульського реагування, українцям рекомендується звертатися до Посольства України в Південно-Африканській Республіці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переговори між Україною та США в очному режимі будуть проведені тоді, коли для цього будуть напрацьовані документи

Дональд Трамп-молодший підтримав зусилля Віткоффа по припиненню війни РФ проти України

Енергетики попереджають про небезпеку пожеж у весняний період

Байден 15 квітня виступить із першою публічною промовою після того, як покинув Білий дім - ЗМІ

Обговорюється питання присутності контингенту в Чорному морі - Зеленський

Уряд надав військовим можливість самостійно визначати одержувача виплат у разі полону - Міноборони

Саме стабільність і передбачуваність підтримки України є правильним стимулом для Росії - Зеленський

Захист неба над Одещиною та розвиток регіону обговорили на нараді під головуванням Зеленського

Продаж Болгарією обладнання для ХАЕС буде призупинено – віцепрем'єр Зафіров

Рада підтримала у першому читанні законопроєкт щодо запровадження правила Болар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА