Інтерфакс-Україна
08:28 23.07.2018

На Луганщині знеструмленими залишаються понад 3,5 тис. абонентів

1 хв читати
На Луганщині знеструмленими залишаються понад 3,5 тис. абонентів

У Луганській області внаслідок негоди без електроенергії залишилися понад 3,5 тис. осіб у п'яти населених пунктах, повідомила прес-служба ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання".

"У місті Сєверодонецьку і прилеглій Пурдівці без електроенергії опинилися 2010 абонентів. На території обслуговування Попаснянського РЕМ без світла перебував 771 абонент у місті Гірську та 303 абоненти в населеному пункті Катеринівка. На території обслуговування Щастинського РЕМ без світла опинилися 460 споживачів у селі Сотенне", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, оперативному відновленню електропостачання заважає "тривала господарська криза на підприємстві".

ОСТАННЄ

Румунській політикині Йованович-Шошоаке заборонено в’їзд в Україну за підтримку російської агресії

Секретарем Ради підприємців при президенті буде радник глави ОП і заступник голови правління Ощадбанку Каціон

Сибіга зустрівся в Індії з радником прем’єра Великої Британії з нацбезпеки для обговорення дипломатичних зусилль для досягнення миру

Росіяни з початку березня намагаються прорвати лінію П'ятихатки-Малі Щербаки в Запорізькій області – DeepState

Єрмак закликав генсека Міжнародної морської організації запровадити посилені заходи з протидії тіньового флоту РФ

Процедура мобілізації є незворотною, навіть якщо проведена з порушеннями – Верховний суд

Макрон і прем'єр Канади в спільній заяві висунули вимоги до РФ про чіткі зобов’язання щодо України – ЗМІ

Цифрові рішення допомогли ДТЕК скоротити пошук у Європі обладнання для ремонтів після обстрілів – СЕО MODUS X

ВООЗ і Міндовкілля працюватимуть над методикою оцінки впливу екологічної шкоди на здоров'я людей

ЄС підтвердив вихід США з групи моніторингу військових злочинів РФ в Україні – ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА