Інтерфакс-Україна
14:37 23.07.2018

У Донецькій області затримали колишню учасницю НЗФ, яка їхала у Київ до коханого

1 хв читати

На контрольно-пропускному пункті "Мар'їнка" правоохоронці затримали прихильницю "ДНР", яка їхала в Київ до коханого, повідомляє прес-служба Національної поліції Донецької області.

"34-річна мешканка Горлівки їхала до Києва на зустріч з коханим, проте її зупинили поліцейські в пункті пропуску. Встановлено, що в 2014 році вона спочатку здійснювала пропускний режим в адміністрації окупованої Горлівки, а потім рятувала поранених терористів", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, учасниця незаконних збройних формувань "ДНР" повідомила, що має вищу освіту з менеджменту, але не змогла знайти роботу в окупованій Горлівці.

"Через брак коштів жінка вирішила піти добровольцем до лав терористів. У березні 2014 року його отримала зброю і почала охороняти периметр блокпоста у Горлівській адміністрації. Після закінчення курсів невідкладної медичної допомоги пішла на фронт як санітарний інструктор мінометної батареї першого мотострілецького батальйону. Вона встигла побувати в деяких гарячих точках, таких як Дебальцеве", - йдеться в інформації.

У жовтні 2016 санітарка полишила лави бойовиків, оскільки знайшла роботу в місцевій лікарні, де досі працює оператором комп'ютерного набору.

За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч.2 ст.260 ( "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань") Кримінального кодексу України. Підозрюваній загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попит на таксі в Києві після обстрілу зріс на 25-30%, у деяких районах – на 50% – генменеджер Bolt Україна

Зеленський хоче долучити Фінляндію до забезпечення енергетичної стійкості України

"Хмельницькобленерго" спростувало інформацію про запровадження графіків відключень е/е в області

В Запоріжжі вже 11 постраждалих від нічної атаки

Україна підтримує заклик глави МЗС Італії щодо встановлення перемир’я на час Олімпіади-2026 в лютому - Тихий

Міноборони Британії: Сотні ракет ППО доставлені в Україну майже на пів року раніше очікуваного

Делегація України обговорюватиме у США всі питання українсько-американського стратегічного партнерства, включно з Drone deal - МЗС

Львів протестував міські комунікації на випадок блекауту та відклав початок опалення через нічні обстріли Києва – мер

УЧХ допомагає у Каневі постраждалим від повітряної атаки РФ

У Києві енергопостачання поновлено у понад 423 тис. споживачів, система водопостачання працює в штатному режимі – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА