Інтерфакс-Україна
15:38 23.07.2018

Кількість загиблих унаслідок стрілянини в Торонто зросла до трьох

1 хв читати
Кількість загиблих унаслідок стрілянини в Торонто зросла до трьох

Три людини, зокрема й нападник, померли внаслідок стрілянини у канадському місті Торонто, повідомляє в понеділок агентство "Ассошіейтед прес" з посиланням на представника місцевої поліції.

Раніше повідомлялося про загибель стрілка та одного з поранених.

За даними правоохоронних органів, ще одна постраждала - маленька дівчинка - все ще перебуває в критичному стані в лікарні.

Як повідомлялося раніше, чоловік відкрив стрілянину з пістолета на вулиці Данфорд в міському районі Гріктаун, після чого застрелився. Поранення дістали 14 осіб. За інформацією деяких ЗМІ, перед тим як накласти на себе руки, стрілок почав обстрілювати поліцейських, які прибули на місце інциденту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА