Інтерфакс-Україна
18:32 23.07.2018

На Донбасі в понеділок бойовики один раз порушили режим тиші, втрат серед українських військових немає - ООС

1 хв читати

На Донбасі в зоні проведення операції об'єднаних сил (ООС) від початку понеділка станом на 18:00 бойовики один раз порушили режим припинення вогню, втрат серед українських військових немає.

"Протягом поточної доби, від 7:00 до 18:00 російські окупаційні війська один раз порушили режим припинення вогню", - йдеться у зведенні ООС на сторінці в соцмережі Facebook у понеділок увечері.

Зокрема зазначено, що незаконні збройні формування відкривали прицільний вогонь із ручних протитанкових гранатометів по позиціях підрозділів об'єднаних сил у районі населеного пункту Лебединське (Донецька обл.)

"Втрат серед захисників України немає. Об'єднані сили контролюють обстановку, стійко утримують займані рубежі та дотримуються режиму припинення вогню", - йдеться у зведенні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА