Інтерфакс-Україна
11:47 24.07.2018

У хресній ході в Києві 27-28 липня візьмуть участь по 100 тис. мирян, очікують у столичній поліції

1 хв читати
У хресній ході в Києві 27-28 липня візьмуть участь по 100 тис. мирян, очікують у столичній поліції

У хресній ході у Києві в п'ятницю та суботу, 27-28 липня, як очікується, візьмуть участь по 100 тис. мирян Української православної церкви Київського та Московського патріархатів, заходи безпеки будуть аналогічними минулорічним, повідомив начальник Головного управління Національної поліції Києва Андрій Крищенко.

"У заявках зазначено участь до 100 тис. осіб. На п'ятницю - заявка від Московського патріархату на участь у ході до 100 тис. людей. На суботу - Київський патріархат, теж до 100 тис.", - сказав А.Крищенко агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За його словами, правопорядок забезпечуватимуть близько 5 тис. правоохоронців.

При цьому начальник столичного главку звернув увагу на те, що наразі це лише попередні розрахунки.

Також А.Крищенко наголосив, що заходи безпеки цього року будуть аналогічні минулорічним, зокрема, встановлюватимуться рамки металошукачів і проводитимуться перевірки.

У свою чергу перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий на селекторній нараді зазначив, що на допомогу столичній поліції в забезпеченні правопорядку на масових заходах у п'ятницю і суботу залучать 5 тис. співробітників Національної гвардії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни атакували Хмельницьку область ракетами "Кинжал" - ОВА

У Раді зареєстровано законопроєкт про заборону виїзду за кордон порушникам правил військового обліку - нардеп

Правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Лисянський загинув в ДТП

НАБУ та САП вручили клопотання про тримання під вартою колишньому віцепрем'єр-міністру

Трафік у мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс на понад 10% - до рекорду - CEO

Зеленський: Готуємо спеціальні рішення, які можуть зміцнити наш захист в прикордонних областях

Низка активістів закликають вийти на акцію протесту проти корупції в Києві на Майдані, інші не підтримують цю ідею

До 6 млн українців можуть потребувати реабілітації у майбутньому

В Раді зареєстровано законопроєкт про розширення підстав для обмеження виїзду громадян за кордон

Віцепремʼєр Італії закликав не давати Україні грошей на тлі корупційного скандалу в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА