Інтерфакс-Україна
17:34 24.07.2018

Чотирирічну дитину госпіталізовано внаслідок зіткнення локомотива та поїзда Київ-Бердянськ

1 хв читати
Чотирирічну дитину госпіталізовано внаслідок зіткнення локомотива та поїзда Київ-Бердянськ

Унаслідок інциденту на залізничній станції Пологи в Запорізькій області, де у вівторок уранці локомотив врізався в пасажирський поїзд сполученням Київ-Бердянськ, було госпіталізованого одного із 26 постраждалих - дитину, що отримала у вагоні опіки, повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області.

 

"Машиніст, 1966 р. н., під час заміни тепловоза перевищив допустиму швидкість руху, внаслідок чого при зчепленні з вагонами стався поштовх, від якого 26 пасажирів у вагонах отримали незначні тілесні ушкодження. Їм надано медичну допомогу на місці. До районної лікарні з опіком тулуба було доставлено одного пасажира - хлопчика, 2014 року народження, на якого розлився гарячий чай. Життю дитини нічого не загрожує", - йдеться в повідомленні.

Слідчий Пологівського відділу поліції відкрив за фактом травмування пасажирів поїзда кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту) Кримінального кодексу України.

Раніше в прес-службі "Укрзалізниці" повідомили про інцидент і розповіли, що пасажири отримали такі травми, як забої, садна, опіки. "Двох пасажирів - жінку з дитиною - госпіталізували до Пологівської міської лікарні", - розповіли в "Укрзалізниці".

Пасажирський поїзд було відправлено за маршрутом прямування із затримкою на 1 год. 35 хв.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський ввів укази проти 305 підприємств з усього світу, зокрема, дотичних до захоплення ЗАЕС та тіньового флоту – укази

Українці заслуговують на справедливий мир, заснований на повазі до територіальної цілісності, РФ не повинна бути винагороджена – Сибіга

Окупанти 37 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, загинули 4 мирних жителів – обладміністрація

В Херсоні 16 постраждалих внаслідок атаки російського дрона по маршрутці - обладміністрація

Російський дрон атакував маршрутку під Херсоном, 2 загиблих – прокуратура

ППО збила вночі ракету та лише 16 з 47 ворожих дронів, окупанти цілились переважно по прифронтових громадах – Повітряні сили

Губернатор Аляски: ми готові прийняти історичну зустріч Трампа і Путіна

Дрони атакували Харківську область вночі, постраждали 6 осіб, з них одна дитина — ДСНС

Україна готова до реальних рішень заради тривалого миру - Зеленський

Зеленський: Українське територіальне питання в Конституції. Відступати ніхто не буде. Дарувати свою землю окупанту українці не будуть

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА