Інтерфакс-Україна
19:17 24.07.2018

Трамп побоюється, що Росія намагатиметься допомогти демократам на майбутніх виборах у США

1 хв читати
Трамп побоюється, що Росія намагатиметься допомогти демократам на майбутніх виборах у США

Президент США Дональд Трамп у вівторок висловив стурбованість тим, що Росія може спробувати вплинути на майбутні вибори в США, допомагаючи при цьому Демократичній партії.

"Я дуже стурбований тим, що Росія буде жорстко боротися за те, щоб вплинути на майбутні вибори. З огляду на той факт, що жоден президент не був жорсткішим по відношенню до Росії, ніж я, вони будуть яро виступати за демократів. Вони виразно не хочуть Трампа", - написав Д.Трамп у Twitter.

У листопаді 2018 року в США відбудуться так звані проміжні вибори, під час яких переобиратимуться 35 із 100 сенаторів США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ проводить планові безпекові заходи в Шевченківському районі Києва

У роботі застосунку "Резерв+" спостерігаються тимчасові труднощі

Реєстрація електронних кабінетів для вступників до закладів передвищої освіти на основі 9 класів триватиме до 20 жовтня

Польща має намір вийти з конвенції щодо заборони протипіхотних мін

Спецтрибунал є частиною ширшої архітектури справедливості, яку Україна вибудовує разом із партнерами, - Шмигаль

Ющенко і ще понад 50 митців, культурних і громадських діячів висловилися за перепризначення Кременя на посаду мовного омбудсмена

На Львівщині службовий автомобіль патрульної поліції збив неповнолітнього пішохода

У Білозерському Донецької області внаслідок нічної атаки РФ поранено п’ятьох цивільних – прокуратура

Генштаб зафіксував впродовж доби 151 бойове зіткнення

Сили оборони знешкодили вночі 24 з 41 ворожих дронів, в 7 місцях зафіксовані влучання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА