Інтерфакс-Україна
19:47 26.07.2018

На Луганщині модернізовано ще два поліцейських блокпости

1 хв читати
На Луганщині модернізовано ще два поліцейських блокпости

Реконструйовані та переобладнані блокпости в Луганській області "Новоайдар" і "Сватове" у четвер відвідали командувач Операції об'єднаних сил Сергій Наєв, заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв та начальник ГУ Нацполіції в Луганській області Сергій Колесник.

"Блокпости були оновлені силами ГУ Національної поліції в Луганській області за підтримки поліції Київщини та Полтавщини, а також обласної і місцевої влади. Кожен блокпост максимально обладнано для комфортного проходження контролю громадянами. Створено додаткові робочі місця перевірки документів із сучасною комп'ютерною технікою, підведено Інтернет, що надасть можливість скоротити час перевірки та збільшить пропускну спроможність блокпостів. На території пунктів контролю розширено проїжджу частину, що допоможе уникнути черг і заторів", - повідомляє прес-служба Нацполіції у четвер.

Під час переобладнання та реконструкції пунктів стоп-контролю також створені належні умови для роботи особового складу. Блокпости обладнані приміщеннями для несення служби, відпочинку, санітарними і спальними блоками, столовими.

С.Наєв позитивно оцінив зміни, що відбулися на блокпостах і подякував поліцейським зі складу об'єднаних сил, які чергують на блокпостах, за службу.

К.Бушуєв зазначив, що було проведено колосальну роботу, адже в Новоайдарі поліцейські до цього жили в бліндажах, а зараз створені належні умови, що надають змогу поліцейським як комфортно працювати, так і відпочивати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони продовжують стримувати противника, від початку доби відбулося 106 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Світ має зупинити постачання критичних компонентів до Росії – Зеленський

Зеленський: Росія відверто намагається знищити українську цивільну інфраструктуру перед зимою

Вчителям з вересня нараховують доплату 2 тис. грн на місяць, ближче до фронту – 4 тис. грн

Свириденко на Сумщині: ведуться роботи з відновлення подачі електрики після російських обстрілів

Атака РФ на Львівщину цієї ночі була наймасштабнішою з початку повномасштабного вторгнення – глава ОВА

Росія в ніч на неділю завдала удару 496 дронами та 53 ракетами – Повітряні сили

Технічний збій на митниці Польщі у неділю ускладнив рух вантажного транспорту через кордон

Росія здійснила чергову масовану комбіновану атаку на газову інфраструктуру – "Нафтогаз України"

"Укренерго" називає фейком інформацію про нібито очікувані екстрені відключення електроенергії по всій Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА