Інтерфакс-Україна
21:16 27.07.2018

У Києві позашляховик на смерть збив жінку на пішохідному переході і врізався в автобус

1 хв читати

У Києві на проспекті Академіка Корольова позашляховик Volkswagen Tiguan на пішохідному переході збив 30-річну жінку, повідомляють "Вартові Еспрессо".

За інформацією видання, жінка переходила дорогу на пішохідному переході, коли її збив автомобіль і, простягнувши близько 10 метрів, зіткнувся з автобусом Peugeot, який стояв на тротуарі.

Від удару Volkswagen відкинуло на дорогу, а жінка залишилася лежати під автобусом.

Швидка допомога прибула на місце ДТП, забрала її в несвідомому стані. По дорозі в лікарню жінка померла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожий дрон влучив в автівку на Дніпропетровщині, загинув чоловік

Якщо УПЦ (МП) не виконає припис Держетнополітики, її визнають афілійованою з РПЦ і подадуть позов про припинення - голова Служби

В Україну найближчими днями повернеться дощова погода

ССО важко поранили генерала армії РФ на Курщині

Київ ще не виділив кошти на відновлення пошкоджених внаслідок обстрілів закладів освіти

Україна і Італія могли б співпрацювати у проєктах щодо морської безпеки та захисту українських портів - Міноборони

Міністр закордонних справ Австрії прибула в Одесу

Мінветеранів проводить опитування ветеранів щодо медичних послуг

Туск згадав про Будапештський меморандум, коментуючи ідею проведення тристоронньої зустрічі в столиці Угорщини

США продають ЄС зброю для українців з націнкою 10%, яка може піти на повітряне прикриття

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА