09:05 28.07.2018

Порошенко гарантує, що влада не втручатиметься в церковні справи

1 хв читати
Порошенко гарантує, що влада не втручатиметься в церковні справи

Президент України Петро Порошенко гарантує, що держава не буде втручатися в церковні справи.

"Я гарантую, що влада не буде втручатися в суто внутрішні церковні справи. Але і заявляю про те, що й іншим державам не дозволить цього робити. Для того і вважаю вкрай необхідним обрубати всі щупальці, якими всередині нашого державного організму орудує країна-агресор" , - сказав президент під час святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі - України в суботу в Києві.

Він зазначив, що в Російській Федерації церква "тільки на папері відділена від держави, а насправді вона сама назвалася "скріпою" режиму". "Вона повністю і беззастережно підтримує реваншистську імперську політику Кремля. Більш того, сама доктрина "Русского мира" народилася в люксових келіях ієрархів Російської православної церкви", - заявив П.Порошенко.

Президент підкреслив, що така ситуація є прямою загрозою національній безпеці України, "що просто зобов'язує нас діяти".

"Це питання нашої національної безпеки. Це - питання всієї світової геополітики. Армія захищає нашу землю. Мова захищає наше серце. Віра захищає нашу душу", - сказав президент.

Він підкреслив, що віруючі і церковні громади самі вирішуватимуть чи приєднуватися їм до помісної церкви.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА