Інтерфакс-Україна
12:00 28.07.2018

На Оболоні в Києві знайшли тіло 16-річної дівчини з ознаками насильницької смерті

1 хв читати

В Оболонському районі Києва на Вишгородській поліцейські виявили тіло зниклої напередодні 16-річної мешканки Закарпатської області зі слідами насильницької смерті.

Як повідомляє в суботу відділ комунікації поліції м.Києва, до Оболонського управління поліції надійшло повідомлення від місцевої жительки про те, що її сестра пішла з дому і не повернулася.

Співробітники поліції почали невідкладні дії з пошуку дівчини. "Близько 3 години ночі поліцейські в лісосмузі на Вишгородській знайшли тіло потерпілої зі слідами насильницької смерті. Це - 16 річна мешканка Закарпатської області", - зазначено в повідомленні.

На місце виїхала слідчо-оперативна група, експерти, кінологи, керівництво Головного управління Нацполіції в м.Києві та прокуратури.

"Фахівці експертної служби виявили на тілі дівчини ознаки насильницької смерті", - зазначено в повідомленні.

Труп направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті.

Слідчий відділ поліції розпочав кримінальне провадження за ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Наразі правоохоронці вживають необхідних заходів, щоб встановити причетних до злочину осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА