Інтерфакс-Україна
08:50 01.08.2018

Харків'янці, яка торгувала через Instagram неіснуючими дитячими ліжечками, загрожує до восьми років в'язниці - прокуратура

1 хв читати

Прокуратура Харківської області затвердила підозру та повідомила про неї 30-річній харків'янці, яка продавала через Instagram неіснуючі дитячі ліжечка.
Як повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області, жінці інкримінується вчинення серії шахрайств (ч. 3 ст. 190 КК України).
"Відомо щонайменше про дев’ятьох постраждалих. Сума завданих збитків - понад 30 тис. грн. Досудове розслідування триває. З’ясовуються всі обставини справи - особи, причетні до скоєння злочину та потерпілі ... Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 8 років", - ідеться в повідомленні.
За даними досудового слідства, жінка створила в Instagram (соціальна мережа - ІФ) сторінку, на якій розмістила оголошення про виготовлення та продаж меблів із дерева, зокрема дитячих ліжечок. Клієнтам обіцяли виготовити індивідуальне ліжечко за 60 днів, але просили при цьому надати передоплату (50% від вартості) нібито на закупівлю витратних матеріалів. Покупці переказували кошти на банківську картку, але обіцяного товару так і не отримували. Спочатку "виробники" переносили терміни, а потім узагалі припиняли відповідати на телефонні дзвінки й електронні повідомлення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп вимагає від ЄС неможливих санкцій проти РФ, щоб самому уникнути їх запровадження, вважають дипломати

Оборонно-промислові підприємства України та Польщі посилять співпрацю - Шмигаль

Україна та Польща домовилися створити спільну оперативну групу з безпілотних авіаційних систем – Шмигаль

Українська громадськість обурена ситуацією довкола книжки "Голоси BLM"

Мінекономіки ініціює гранти на будівництво овочесховищ

Підпал трави знищив одразу 18 російських офіцерів під окупованими Пологами

Повну енергоавтономність мають 53% медзакладів спроможної мережі, прифронтових територій та Києва

Виїзним консульським обслуговуванням скористались понад 1 тис українців за кордоном з початку місяця – Сибіга

ЦПД спростував нібито примус українців з боку канадської влади доводити, що ті не є "ухилянтами"

Уряд Австралії знизив стелю цін на російську нафту, запровадив санкції проти 95 суден "тіньового флоту" – Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА