17:14 01.08.2018

У Данії набула чинності заборона на носіння паранджі

1 хв читати
У Данії набула чинності заборона на носіння паранджі

Закон, що встановлює заборону на носіння в громадських місцях елементів одягу, що приховують обличчя, зокрема й мусульманські паранджу, чадру і бурку, вступив у силу в Данії, повідомляє в середу видання "Юлландс-постен".

Відповідно до закону, під терміном "громадське місце" мається на увазі транспорт, навчальні заклади, лікарні, а також будівлі держустанов. За порушення цієї заборони законом передбачено штраф у тисячу датських крон (134 євро), а штраф за порушення закону чотири рази поспіль становитиме вже 10 тис. крон.

Носіння в громадських місцях хустки, що приховує лише волосся, як і раніше дозволено.

На ухвалення закону не вплинули протести противників заборони, які вважають його дискримінацією, зазначають датські ЗМІ.

Британська газета "Гардіан" зазначає, що в політичних колах, зокрема, в данській партії "Венстре", вважають такі головні убори, як паранджа, бурка і нікаб, занадто суворими для носіння жінками в суспільстві.

Парламент Данії ухвалив закон про заборону на носіння паранджі більшістю голосів у травні. Перед цим його розглянула низка правозахисних організацій.

Такі закони були ухвалені й в інших європейських країнах - у Бельгії, Нідерландах, Франції та Австрії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА